Haber

Personel müşterilere indirimli ürünler fırlattı! Markadan açıklama

Karaman İstanbul’da bir alışveriş merkezinde zincir şubesi bulunan giyim mağazasında bazı ürünlerde indirim uygulanacağı açıklandı. Bunu duyanlar kıyafet almak için alışveriş merkezine gitti.

MÜŞTERİ ÜZERİNDE İNDİRİMLİ İŞLER

Askılardaki çalışmaları çıkaran çalışanlardan biri, indirimli çalışmaları gören müşterilerin üzerine atarak kapıya kadar geldi. Eseri satın almak isteyen müşteriler önce izdiham yarattı. Bir bayan yerde sürüklendi. Başka bir mağaza çalışanı ise o anları cep telefonu kamerasıyla kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı.

MAĞAZA MÜDÜRÜ AÇIKLAMA İSTEMİYOR

Bunu gören bir bayan müşteri tepki gösterdi ve yaşananları cep telefonu kamerasına kaydetti. Mağaza müdürü konu hakkında yorum yapmak istemediğini söyledi.

MARKA AÇIKLAMASI: Üzgünüm

Olayın tepkisinin ardından söz konusu DeFacto’dan açıklama geldi. Metinde şu ifadelere yer verildi: “Karaman mağazamızda sunduğumuz kampanya sırasında ortaya çıkan olumsuz görüntülerden dolayı son derece üzgünüz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir marka olarak, deneyimli müşterilerin mağdur olmaması için gerekli önlemleri aldık. bir daha olumsuzluk yaşanmaz.Tüm müşterilerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.”

İşte açıklama:

goynucekhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu